Projekt „Senior – Wolontariusz” uzyskał dofinansowanie

senior wolontariusz_logo

Milo nam poinformować, iż przygotowany przez Fundację Revita Kraków-Kobierzyn projekt pn. „Senior – Wolontariusz – aktywność społeczna osób starszych Krakowa, powiatu krakowskiego, wielickiego i miechowskiego” uzyskał akceptację i wsparcie finansowe Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Celem projektu jest zwiększenie aktywności społecznej osób starszych poprzez podniesienie kompetencji w zakresie wolontariatu 40 osób w wieku 60+ z terenu Krakowa, powiatu krakowskiego, wielickiego, miechowskiego na rzecz osób starszych, w tym niesamodzielnych i osób chorujących psychicznie.

plakat_SENIOR WOLONTARIUSZ_B2-1-page-001

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie proszone są o zgłoszenia poprzez wypełnienie KWESTIONARIUSZA REKRUTACYJNEGO  i skontaktowania się z Nami pod nr telefonu 793-728-887 lub zapraszamy do odwiedzenia nas w Biurze Projektu przy ul. Babińskiego 29 w Krakowie.

regulamin projektu Senior – Wolontariusz-1

ASOS mini

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020